:::FX:::  Forumixir  
Portal  |  Forum  |  Yardım  |  Üyeler  |  Giriş  |  Kayıt
 
DESTEK PROJELEİ
Paranızın Gücünü Konuşturun :)

http://www.parambukadar.com/ilan/3551/26-000-tl-binek-arac-ariyoruminternet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.

İşte TURKBIS olarak 1 yıldır üzerinde çalıştığımız projemizi 1.1.2014 tarihi itibari ile yayına açmış bulunuyoruz. Projemiz www.parambukadar.com adı altında şu an aktif olarak yayındadır. Parambukadar.com, internet üzerinden alışveriş ve tedarik konularına farklı bir bakış açısı getiren yepyeni bir ticari modeldir. Mevcut yapıda hepinizin bildiği gibi satıcılar internet üzerinden ürünlerini ve hizmetlerini yayına koyarlar bizlerde istediğimiz ürün ve ya hizmeti arayarak, özelliklerine bakarak, muadilleri ile karşılaştırma yaparak satın alır ya da tedarik etmeye çalışırız. Parambukadar.com da işler tersinden işlemektedir. Kullanıcılar aradıkları ürün ya da hizmetin kategorisini, markasını, özelliklerini ve en önemlisi bütçelerini belirtirler. Tedarikçiler ise bu taleplere teklifler girerek müşterilere ürün ya da hizmetlerini sunarlar.
Resim Ekleme
Forum Ana Sayfası  »  Üniversiteler  »  Burs
 »  Özel ve geri ödemeli / ödemesiz burslar başvuru tarih

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Toplam 5 Sayfa:   [1]   2   3   4   5   >   son» 
Özel ve geri ödemeli / ödemesiz burslar başvuru tarih           (gösterim sayısı: 47.450)
Yazan Konu içeriği

boşluk

admin
[admin]
Site Kurucusu

Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 13.02.2008
İleti Sayısı: 1.673
Şehir: İstanbul
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Konu Tarihi: 08.04.2009- 11:27
Alıntı yaparak cevapla  


 
Forumixir detay haber Ankara temsilcimiz Mehmet BAFRALI'ya teşekkürler..

AYDA 750 LİRA BURS VEREN ÜNiVERSiTELER

ÖSS yerleştirme sonuçlarına göre yükseköğretim programına yerleştirilen adayları burs başvuruları bekliyor. Öğrencilere, üniversiteye, bölüme, memleketine ve ya bulunduğu şehre göre burs veren kuruluşların yanı sıra ayda 750 milyon maaş bursu verenler bile var. ÖSS 2005’de başarıyı yakaladınız ama maddi olanaklarınız yetersiz olduğu için eğitim hakkınızı kaybetme endişesi mi taşıyorsunuz? Burs veren devlet üniversiteleri, vakıf üniversiteleri ve bazı eğitim vakıflarını sizler için araştırdık. Eğitim, beslenme, sağlık, spor burslarının yanı sıra daha öğrenciyken milyarlarca lira tutarında maaş gibi burs olanaklarından yararlanabilirsiniz. İşte burs veren vakıf ve üniversiteler:

Hacı Ömer Sabancı Vakfı: 31 yıldır 24 bini aşkın öğrenciye burs veren vakıf, her yıl bir taban puan belirliyor. Bu yılın puanları henüz belirlenmemiş ama vakfın amacı hem başarılı hem dar gelirli öğrencilerin yüzünü güldürmek... Burs başvuruları 15 Eylül ile 15 Ekim arasında yapılıyor. Kasım ayı sonunda kazananların isimleri açıklanıyor. Vakıf, bursu, yükseköğrenim süresince her yıl 9 aylık bir süre için ve geri ödeme yükümlülüğü ile veriyor. Geri ödeme ise, okulunu bitirip, bir işe giren öğrenciden tam bir yıl sonra 24 ay taksitli olarak alınıyor. Tel: (0322) 363 09 88

Kurtsan Bilim Sanat ve Eğitim Vakfı: Her yıl çalışkan kız öğrencilere burs veriyor. Başarılı kız öğrencilere karşılıksız ayda 100 milyon lira olarak verilen bursa başvurmak için sadece yoksul ama başarılı olma şartı aranıyor. www.kurbilsev@kurtsan.com adresine başvurabilirsiniz.

Türk Eğitim Vakfı: Birçok öğrenciye burs imkanı yaratan TEV, 1967’den beri 135 bin 436 öğrenciye burs vermiş. TEV burslarından faydalanmak isteyen öğrencilerin, 1-31 Ekim tarihleri arasında www.tev.org.tr adresinden online başvuru yapmaları ve üniversitelerine teslim etmeleri gerekiyor. Burs alacak öğrencileri TEV adına üniversiteler belirliyor. Öğrencilerin başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olması en önemli kriterlerden biri. TEV bursu almak isteyen öğrencinin başka yerden kesinlikle burs veya kredi almaması gerekiyor. Ama harç kredisi bunun dışında tutuluyor. Bursta geri ödeme zorunluluğu yok. Ancak bu durum vicdani sorumluluğa bırakılıyor. İsteyen, kendisi gibi zor koşullarda okuyanlara destek olmak için geri ödeme yapabiliyor.

Tel: (0212) 217 58 58

Toplum Gönüllüleri Vakfı: TOG’un koşulları diğer vakıflardan oldukça ilginç... En önemli koşul, haftada en az 4 saat herhangi bir toplumsal sorumluluk projesinde gönüllü olarak yer almak... Türkiye’deki 60 üniversitede ağ kuran TOG’un diğer kriteri akademik başarı... Bursun devamlılığı için öğrencinin başarı devamlılığı esas alınıyor. Ortalama 130 milyon lira burs veriliyor. Geri ödemesi yok. Tel: (0216) 321 89 88

21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı: Burs koşulları Eylül ayında ilan ediliyor. Başarılı, maddi durumu iyi olmayan, Anadolu’dan İstanbul’a okumaya gelen öğrencilere öncelik tanınıyor. Vakıf, özellikle kız çocuklarına, anne-babası olmayan öğrencilere burs vermeye özen gösteriyor. Vakıftan burs alabilmek için öğrencinin bir mülakattan geçmesi gerekiyor. Burs geri ödemeli değil. 1992’de kurulan vakıf bugüne kadar 10 binin üzerinde çocuğu burs vermiş. Tel: (0212) 274 15 02

İstanbul Sanayi Odası Vakfı: Eylül’de başvurular alınıyor. Karşılıksız olarak veriliyor. Dilekçe ile başvuru yapılıyor, uygun adaya burs veriliyor. Tel: (0212) 293 54 18

Sema Yazar Gençlik Vakfı: Maddi durumu yetersiz ve ÖSS puanına göre başarılı öğrencilere aylık 130 TL burs veriyor. Başvurular Eylül’de başlıyor. Öğrencinin burs alabilmesi için ilk girdiğinde üniversiteyi kazanmış olması koşulu aranıyor. Henüz belli değil ama vakfın her yıl belirlediği bir taban puanı var. Başka bir yerden burs almamak da aranan diğer bir koşul. Bursun devamlılığı öğrencinin her yıl başarılı olma koşuluna bağlı. Geri ödemesi yok. Tel: (0312) 284 44 00

İstanbul Ticaret Odası: İTO, İstanbul il sınırları içerisindeki devlet üniversitelerinin ekonomi ile ilgili bölümlerinde okuyan öğrencilere burs veriyor. Burs alabilmek için çeşitli yaş sınırları aranıyor. Öğrencinin başka bir yerden burs almaması koşulu da var. Geri ödemesi yok. Ara sınıf ise alt sınıftan dersinin olmaması gerekiyor. Özel üniversite ve ikinci öğretimde okuyan öğrencilerin başvuruları kabul edilmiyor. Her yıl Ekim-Kasım aylarında başvuru yapılabiliyor. Tel: (0212) 455 60 52

Sabancı Üniversitesi Yüksek Onur Bursu: İlk 200’e giren adaylara verilen büyük bir burs. Burs hakkı kazanan öğrenci şu imkanlardan yararlanıyor: Yıllık Öğrenim Ücreti’nin tamamından muafiyet, Yeni Teknoloji Kullanım ücretinden muafiyet (Yıllık 500 TL), 4 kişilik yurt ücretinden muafiyet (Yurtta kalmak istemeyen öğrenciye güz ve bahar dönemlerinde 500 TL ödeme), 9 ay boyunca ayda 250 TL nakit ödeme, bursun devamı için yıl sonu genel ortalamasının 4,00 üzerinden en az 2,50 olması gerekiyor. Ayrıca her öğrenciye dizüstü bilgisayar hediye ediliyor.

Koç Üniversitesi Yüksek Başarı Bursu: ÖSS sıralamasında ilk 1000 öğrenci içinden burslu olarak yerleştirilen öğrencileri kapsar. Bu öğrencilere sağlanan burs öğretim ücretini, masraflarına katkı olarak 9 ay süreyle ayda 150 dolar karşılığı TL burs desteğini, öğrencilerin arzu ettikleri takdirde yurtlarda ücret ödemeden kalmasını kapsar. Bu öğrencilerden yurtta kalmayı tercih etmeyenlere 9 ay süreyle ayda 100 ABD doları karşılığı TL ayrıca ödenir. Bütün bunlara ek olarak Yüksek Başarı Burslu öğrenciler, üniversitenin Çalışma Bursu programından da faydalanabilirler.

Kadir Has Üniversitesi Başarı Bursu: Bu burs, ÖSS sınavında puan türlerinin ilk 2000 kişi arasına giren SAY, EA, SÖZ tercihlerinde Kadir Has’la ilgili eğitim-öğretim biriminin kontenjanının % 20’si oranında öğrencilere verilir. Bu burs öğretim ücretinin tamamının alınmaması şeklinde gerçekleştirilir. Ayrıca bu öğrencilere, kitap giderlerini karşılamak üzere, Mütevelli Heyeti tarafından kabul edilen miktarda bir ek ödeme yapılabilir.

İstanbul Kültür Üniversitesi: Öğrencilerinin yüzde 25’i ÖSYM tarafından yerleşiyor ve öğrenim hayatı boyunca kesintisiz burs olanaklarından yararlanıyor. Öğrencilerin toplam yüzde 44’ü yani her 3 öğrenciden 2’si burslu okuyor. Burslar başarı ve ihtiyaç bursu olarak ikiye ayrılıyor.

Fatih Üniversitesi Maaş Bursu veriyor: 2005 ÖSS sıralamasında üniversitenin burslu programlarını tercih eden adaylardan ilk 100’e girenlere aylık 750 TL, ilk 500’e girenlere aylık 600TL, ilk bine girenlere aylık 450 ve ilk 3 bine girenlere ise aylık 150 TL karşılıksız burs veriliyor. Ayrıca kitap masrafları da karşılanıyor.

Okan Üniversitesi Onur Bursu: Okan Üniversitesi’ne yerleştirilen ve yerleştirildiği puan türünde ilk 100’e giren öğrencilere öğrenim ücretinden muafiyet yanında 9 ay süreyle aylık 500 TL., ilk 101-500’e giren öğrencilere 400 TL., 501-1000 arasına girenlere 300 TL burs veriliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi: Öğrencilerine en fazla burs imkanı sağlayan kurum... Mütevelli Heyeti Yüksek Onur Bursu; Türkiye genelinde ilk 100’e giren öğrencilere 9 ay süreyle öğrenim ücretine ek olarak 500 milyon lira burs veriliyor. Rektörlük Onur Bursu; Y-ÖSS sonuçlarına göre Bahçeşehir Üniversitesi’nin herhangi bir programına yerleştirildiği puan türünde Türkiye genelinde ilk 101-500’e giren öğrencilere 9 ay sürece öğrenim ücretine ilaveten 400 milyon liralık burs veriliyor. Mütevelli Heyeti ÖSS Onur Bursu; Türkiye genelinde 501-1000’e giren öğrencilere 9 ay sürece öğrenim ücretine ek olarak verilen 300 milyon lira burs veriliyor. Rektörlük ÖSS Onur Bursu; Türkiye genelinde ilk 1001-2000’e giren öğrencilere dokuz ay süreyle öğrenim ücretine ilave olarak verilen 200 milyon lira veriliyor. ÖSS Onur Bursu ise Türkiye genelinde ilk 2001-3000’e giren öğrencilere 9 ay süreyle öğrenim ücretine ilave olarak 100 milyon lira veriliyor.

Haliç Üniversitesi Başarı Bursu: Üniversite, ilk 1000 arasında yer alan başarılı öğrencilerin 4 yıllık tüm eğitim ve öğretim masraflarını karşılıyor. Eğer öğrencinin ihtiyacı varsa yurt, yemek ve kitap bursundan da faydalanması söz konusu olabilir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi: 1 yılı 3.5 not ortalaması ile bitiren öğrenci, sonraki yılı başarı bursuyla okuyor. Yarışmalarda Türkiye’yi temsil edip derece alanlara spor bursu veriliyor.

BURS VEREN ÖZEL KURULUŞLAR

# Adana Ticaret Odası Sosyal Eğitim Vakfı, Adana’da ikamet eden, başarılı 1125 öğrenciye burs veriyor.


# Adıyaman Eğitim Vakfı, Ankara’da okuyan Adıyamanlı 40 öğrenciye burs veriyor.

# Afyon doğumlu öğrencilere burs veren Afyon Eğitim Vakfı maddi durumu yetersiz, başarılı ve okul masrafı ağır olan öğrencilere öncelik tanıyor.

# Akyazılı Orta ve Yüksek Eğitim Vakfı, Türkiye’nin her yerinden yapılan başvuruları değerlendirerek, başka kuruluştan burs almayan 85 öğrenciye burs verecek.

# Ali Osman Sönmez Vakfı, tekstil ve mühendislik bölümlerde okuyan Bursa doğumlu 52 öğrenciye burs veriyor.

# Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankara ili sınırlarında oturan maddi durumu yetersiz 7500 üniversite öğrencisine 8 ay boyunca 25 TL eğitim yardımı yapıyor.

# Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı ağırlıklı olarak işletme, iktisat ve mühendislik bölümlerinde okuyan 100 öğrenciye aylık 125 TL veriyor.

# Atatürk Vakfı İstanbul’daki devlet üniversitelerinde okuyan öğrencilere burs veriyor.

# Avni Akyol Vakfı maddi durumu yetersiz ve tercihen Düzceli üniversite öğrencilerine burs veriyor.

# Boğaziçi Üniversitesi Vakfı, B.Ü. öğrencilerine başarı, gereksinim, özel burs ve yüksek lisans bursu veriyor.

# Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa’da okuyan veya Bursalı 1500 lisans öğrencisine burs veriyor.

# Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, her yıl 5 bin maddi durumu yetersiz lisans öğrencisine burs veriyor. GAP Bölgesi’nde hizmet veren ÇATOM (Çok Amaçlı Toplum Merkezleri) maddi durumu yetersiz 27 üniversite öğrencisine burs verecek.

# Ciner Grubu, şehit polis ve asker çocuklarına burs veriyor.

# Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi maddi durumu yetersiz 100 üniversite öğrencisine dokuz ay boyunca 100 TL burs verecek.

# Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı, ailesi Ege Bölgesi’nde ikamet eden veya Ege Bölgesi’ndeki üniversitelerde öğrenim gören 400 öğrencisine burs veriyor.

# Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir ve Bilecik doğumlu işletme, iktisat ve mühendislik öğrencilerine burs veriyor.

# İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 42 bin 500 öğrenciye 7 ay boyunca burs verecek.

# İstanbul Ticaret Borsası Vakfı, İstanbul ve Marmara Üniversitesi’nin İşletme, İktisat ve Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde okuyan 450 lisans öğrencisine 9 ay boyunca burs verecek.

# İTÜ Yüksek Mühendisler Birliği Vakfı, İTÜ öğrencilerine burs veriyor.

# Lions Kulüp, başarılı, maddi durumu yetersiz 230 öğrenciye burs veriyor.

# Malatya Eğitim Vakfı 800 öğrenciye burs veriyor. Bursiyerlerin yüzde 80’ini Malatya doğumlu, yüzde 20’sini Malatya’da okuyan öğrenciler oluşturuyor.

# 19 Mayıs Üniversitesi Vakfı, 19 Mayıs Üniversitesi öğrencilerine burs veriyor.

# Sani Konukoğlu Vakfı her yıl 1118 üniversite öğrencisine burs veriyor. Bu yıl 280 kontenjanı var. Gaziantepli şehit çocukları hiçbir koşul olmadan, bedensel sakatlığı olan çocuklarsa raporla belgeleyerek bursa hak kazanıyor.

# TÜBİTAK, ÖSS’de ilk 5 bin arasına giren ve fizik, kimya, biyoloji, moleküler biyoloji ve genetik, matematik, sosyoloji, ekonomi, psikoloji, felsefe, tarih bölümlerinde okuyan öğrencilere aylık 250 TL burs veriyor.

# Türk Anadolu Vakfı, Konya Selçuk Üniversitesi öğrencilerine burs veriyor.

# Türk Eğitim Vakfı, ÖSS’de başarılı lisans öğrencilerine burs veriliyor.

# Kanserle Savaş Vakfı, İstanbul’daki tıp fakültelerinde okuyan ikinci sınıf ve üstü öğrencilere 12 ay boyunca burs veriyor.

BURS VEREN ÖNEMLİ VAKIFLAR

Alarko Eğitim ve Kültür Vakfı: 0212 227 52 00

ODTÜ Geliştirme Vakfı: 0312 286 29 54

Türk Anadolu Vakfı: 0332 236 07 97

Boğaziçi Üniversitesi Vakfı: 0212 257 86 79

Galatasaray Eğitim Vakfı: 0212 293 43 10

TED Ankara Koleji Vakfı: 0312 430 31 41

Haber: Mehmet Bafralı /forumixir Ankara


--- 20/11/2010---
__________________

Bu ileti en son admin tarafından 08.04.2009- 13:29 tarihinde, toplamda 2 kez değiştirilmiştir.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği

boşluk

begüm
[begüm ateş]

Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 28.03.2008
İleti Sayısı: 163
Şehir: Antalya
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 04.07.2009- 12:09
Alıntı yaparak cevapla  


 bu haber temsilcilikleri gerçektencok harika olmuş.daha öncedebirkac konuda görmüştüm bu arkadşlar yönetimden para alıyorlarmı?

Cvp:
Yazan Cevap içeriği

boşluk

admin
[admin]
Site Kurucusu

Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 13.02.2008
İleti Sayısı: 1.673
Şehir: İstanbul
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 12.08.2009- 10:23
Alıntı yaparak cevapla  


 Bu arkadaşlar kendi istekleri doğrultusunda çalışıyorlar. bu sebeğle ücret talep edilmesi söz konusu değildir.

--- 20/11/2010---
Cvp:
Yazan Cevap içeriği

boşluk

admin
[admin]
Site Kurucusu

Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 13.02.2008
İleti Sayısı: 1.673
Şehir: İstanbul
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 17.08.2009- 22:28
Alıntı yaparak cevapla  


 Arkadaşlar bursa ihtiyacı olanlar buraya belirtsinler,zira buradan burs vermek isteyenler yardım yapacaktır.
isteme şekli:

Adınız   ve Soyadınız:

Cisiyetiniz / Yaşınız:

Okulun adı:

Bölüm:

Şehir:

sınıf:


olarak belirtin


--- 20/11/2010---
__________________

Bu ileti en son admin tarafından 16.09.2009- 15:30 tarihinde, toplamda 3 kez değiştirilmiştir.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği

boşluk

karakız
[azize dinç]

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 16.09.2009
İleti Sayısı: 2
Şehir: Diyarbakır
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 16.09.2009- 14:43
Alıntı yaparak cevapla  


slm ben sivasa gidecem bu yıl da burs ve yurt başvurularını sadece internetten yaptım yurt yedek çıktı   5 ekimde sivasa gidecem orda ne yapmalıyım burs ve yurt için yardımlarınızı bekliyorum..


Cvp:
Yazan Cevap içeriği

boşluk

karakız
[azize dinç]

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 16.09.2009
İleti Sayısı: 2
Şehir: Diyarbakır
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 16.09.2009- 14:50
Alıntı yaparak cevapla  


admin yardımını bekliyorum   :(
azize dinç
kız/20
fen edebiyat fakültesi
sosyoloji
sivas
yeni kayıt(1. sınıf)

Cvp:
Yazan Cevap içeriği

boşluk

admin
[admin]
Site Kurucusu

Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 13.02.2008
İleti Sayısı: 1.673
Şehir: İstanbul
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 16.09.2009- 15:29
Alıntı yaparak cevapla  


 Alıntı Çizelgesi: karakız yazmış

slm ben sivasa gidecem bu yıl da burs ve yurt başvurularını sadece internetten yaptım yurt yedek çıktı   5 ekimde sivasa gidecem orda ne yapmalıyım burs ve yurt için yardımlarınızı bekliyorum..
öncelikle aramıza hoşgeldin.geri ödemeli bursa talip olmayın,sonra okul bitince ödemede sıkıntı çekiyor herkes.
özel burslara başvurun.sivas valiliğine,bulunduğunuz ilin/ilçenin muhtarlıklarına-belediyelerine..ve bunun gibi onlarca yerere

kaydınızı bize bağlı olan birkaç firmaya yaptık.olumlu sonuçlanırsa sizden aile soağacı ve resimli özgeçmiş isteyeceğiz.

bu süre içinde sabırlı olun..

--- 20/11/2010---
Cvp:
Yazan Cevap içeriği

boşluk

JoustrieL
[Gökhan]

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 20.09.2009
İleti Sayısı: 12
Şehir: İstanbul
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 24.09.2009- 00:03
Alıntı yaparak cevapla  


Gökhan Sertkaya
Erkek / 19
Cumhuriyet Üniversitesi
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Sivas
1. sınıf

burs
Yazan Cevap içeriği

boşluk

SONER
[SONER ÖZTÜRK]

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 01.08.2010
İleti Sayısı: 2
Şehir: Kars
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 01.08.2010- 13:41
Alıntı yaparak cevapla  


merhaba ben kafkas üniversitesindenim maddi anlamda çok sıkıntılıyım 2. sınıfa geçtim not ortalamam baya ii sınıfın en iii siyim bana yardımcı olun iletilerinizi bekliyorum iletilerde bana yazdığınızı lütfen belirtin
,

burs
Yazan Cevap içeriği

boşluk

SONER
[SONER ÖZTÜRK]

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 01.08.2010
İleti Sayısı: 2
Şehir: Kars
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 01.08.2010- 13:43
Alıntı yaparak cevapla  


soner öztürk
erkek/20
kafkas üniversitesi
fen-edebiyat fakültesi
kimya bölümü
2.sınıf


Cvp:
Yazan Cevap içeriği

boşluk

NebuLa
[------]

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 04.08.2010
İleti Sayısı: 1
Şehir: Erzurum
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 04.08.2010- 22:36
Alıntı yaparak cevapla  


Merhaba soner bende 3 sene önce kafkas üniversitesi(İ.Ö) kimya bölüm birincisiydim.yeniden öss ye girdim normal öğretimi tutturdum ordan devam ettım.bildiğim kadarı ile;bölüm yada   sınıf birincileri daha az katkı verıyor..

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Toplam 5 Sayfa:   [1]   2   3   4   5   >   son» Forum Ana Sayfası  »  Üniversiteler  »  Burs
 »  Özel ve geri ödemeli / ödemesiz burslar başvuru tarih

Forum Ana Sayfası

 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Forum Yazılımı:   php Kolay Forum (phpKF)  ©  2007 - 2014   phpKF Ekibi

Siber Alemin Paylaşım Sitesi


Portal Mobil RSS